Sławkowskie Metamorfozy po raz drugi

17 kwietnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sławkowie odbył się finał II edycji Sławkowskich Metamorfoz. Inicjatorką akcji była Katarzyna Malina-Kozieł, właścicielka salonu kosmetycznego „Malinowe SPA”, która rok temu po raz pierwszy postanowiła odmienić dwie mieszkanki Sławkowa – do współpracy zaprosiła wizażystkę Magdę Maletę, stylistkę Ewę Gerke i fryzjerkę Dominikę Bryś. W tym roku grono specjalistek od wizerunku wsparły dietetyczka Anna Krawczyk oraz instruktorka zumby i fitnessu Katarzyna Adamczyk. Tegoroczne finalistki (wyłonione spośród wielu zgłoszeń) to Katarzyna Bartosiewicz i Katarzyna Dusik. Panie przez ponad dwa miesiące były poddawane przeróżnym zabiegom, odbywały konsultacje, miały opracowaną dietę i indywidualny program treningowy. Całe przedsięwzięcie dokumentowali Wiktoria Markowska (autorka filmików) oraz Piotr Czernecki (Amarell Studio Fotografii). Efekty metamorfozy są spektakularne, nic więc dziwnego, że spotkały się z uznaniem publiczności licznie zgromadzonej w Bibliotece. Zarówno finalistki, jak i ekspertki chętnie udzielały informacji na temat kolejnych etapów przemiany, zdradzały tajniki metamorfoz i zachęcały do udziału w kolejnych edycjach. Podczas spotkania każdy mógł uzyskać indywidualną poradę na temat poprawy swojego wizerunku. Atrakcję wieczoru było również losowanie nagród ufundowanych przez organizatorów imprezy – ponad dwadzieścia osób będzie mogło skorzystać z usług profesjonalistów i poddać się chociaż częściowej metamorfozie.

Dyrekcja i Pracownicy Biblioteki pragną serdecznie podziękować właścicielom firmy MaxTop – producentowi mrożonej pizzy i zapiekanek za ufundowanie poczęstunku dla uczestników imprezy.