Usługi

Ksero i wydruki

Opłaty za usługi kserograficzne:

  • jednostronna odbitka kserograficzna formatu A4 - 0,20 zł
  • dwustronna odbitka kserograficzna formatu A4  - 0,30 zł
  • jednostronna odbitka kserograficzna formatu A3 - 0,40 zł
  • dwustronna odbitka kserograficzna formatu A3 - 0,50 zł

Opłaty za wydruki komputerowe:

  • jedna strona tekstu - 0,30 zł 
  • jedna strona z elementami grafiki - 0,50 – 5,00 zł

Dostęp do internetu

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sławkowie istnieje możliwość bezpłatnego korzystania z Internetu. Do dyspozycji użytkowników jest skaner, ksero, drukarka kolorowa i programy użytkowe. Użytkownicy mają też  możliwość nagrania wyszukanych informacji na płyty CD oraz inne nośniki np. typu pendrive.

Audiobooki

AUDIOBOOK - Książka mówiona w bibliotece

audiobookWychodząc naprzeciw oczekiwaniom czytelników oraz rozwojowi technologicznemu, Miejska Biblioteka Publiczna w Sławkowie zachęca wszystkich do bezpłatnego wypożyczania książek AUDIO – nagranych na płytach CD (w tym teksty zapisane w formacie mp3).  Książka mówiona to nagranie dźwiękowe, które zawiera tekst publikacji książkowej, nagrany przez lektora. Książki mówione są doskonałe do słuchania w podróży, podczas ćwiczeń, stania w korkach itp. Szczególnie jednak są one pomocne dla osób starszych, mających problem z tradycyjnym czytaniem oraz chorych i niepełnosprawnych.
ZAPRASZAMY!

E-dezyderatka

Szanowny Czytelniku!
Jeśli chciałbyś zasugerować nam kupno książek, których nie ma w naszych zbiorach, wypełnij i wyślij poniższy formularz. Trafi on do Działu Gromadzenia i Opracowania Zbiorów, a zgłoszona przez Ciebie publikacja będzie brana pod uwagę podczas dokonywania zakupu nowości wydawniczych.

Zachęcamy do aktywnego współtworzenia księgozbioru!

Książka na telefon

Miejska Biblioteka Publiczna w Sławkowie zaprasza
do korzystania z usługi

"Książka na telefon"

Z usługi mogą korzystać osoby niepełnosprawne, chore oraz starsi mieszkańcy Sławkowa, czyli wszyscy ci, którzy lubią czytać, ale z różnych przyczyn mają utrudniony dostęp do literatury.
Usługa ta nie obejmuje jednak książek z księgozbioru podręcznego, podręczników akademickich oraz bieżących numerów czasopism.
Zamówienia można składać pod numerem telefonu: (32) 29 31 216.
Zapraszamy!

logo BN
logo MKiDN
logo NPRC