Europejski Dzień Seniora w Klubie Seniora

warsztaty zentangle w klubie seniora warsztaty zentangle w klubie seniora warsztaty zentangle w klubie seniora seniorzy ze swoimi pracami zentangle

Kontakt ze sztuką to piękne i przyjemne doświadczenie. Nic tak nie relaksuje jak artystyczne działania, które sprawiają wielką frajdę. 🎨Z okazji Europejskiego Dnia Seniora, Biblioteka przeprowadziła w Klubie Seniora, który działa w Miejskim Ośrodku Kultury w Sławkowie warsztaty Zentangle. Technika nie wymaga specjalnych umiejętności, czy przygotowań. Polega na rysowaniu prostych kształtów oraz wypełnianiu ich powtarzalnymi wzorami – kreskami, kółkami, kwadratami, falami itp. Wystarczą kartka papieru i cienkopis. Uczestnicy zajęć wykazali się dużą kreatywnością! Sami byli zaskoczeni końcowym efektem swoich prac, które okazały się małymi dziełami sztuki!
Dziękujemy za cudowną atmosferę i serdeczne przyjęcie‼️
Wszystkim Seniorom życzymy zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności!❤️💐