Odwiedziny przedszkolaków z grupy „Elfy”

Dzisiaj odwiedziły nas dzieci z Miejskiego Przedszkola w Sławkowie z wychowawczynią Panią Anną Cebo. Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Dla zdecydowanej większości była to pierwsza wizyta wśród tylu książek. ?Elfy? dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz zwiedziły wszystkie biblioteczne zakamarki. Mali Czytelnicy z wielką uwagą wysłuchały opowiadania Magdaleny Zawadzkiej ?Strażnik książek?. Dziękujemy za spotkanie!