Wizyta przedszkolaków z grupy „Czary”

Dzisiaj nasza Biblioteka gościła grupę trzylatków z grupy ?Czary? z wychowawczyniami: Panią Danutą Szlęzak oraz Panią Grażyną Jasicą. Dla większości dzieci była to pierwsza wizyta w Bibliotece a dla bibliotekarek doskonała okazja, by ?zaprzyjaźnić? najmłodszych z książką. Podczas spotkania dzieci zwiedziły wszystkie biblioteczne pomieszczenia, miały okazję obejrzeć księgozbiór, zapoznać się ze sposobem wypożyczania oraz zasadami poszanowania książek. Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem oglądały książki z literatury dziecięcej: bajki, baśnie, opowieści, wierszyki i historyjki obrazkowe. Na zakończenie spotkania, dzieci otrzymały zakładki do książek, na których samodzielnie przybiły pieczątki z logo Biblioteki.
Każdy ?maluch? wyszedł z Biblioteki z uśmiechem i obietnicą, że wróci do nas z mamą, tatą lub kimś dorosłym z rodziny i wypożyczy coś dla siebie.
Czekamy na Was!
wizyta przedszkolaków z grupy Czary wizyta przedszkolaków z grupy Czary wizyta przedszkolaków z grupy Czary wizyta przedszkolaków z grupy Czary