Zakończenie wakacyjnych podróży po Polsce

Dobiegły końca biblioteczne, wakacyjne podróże po Polsce. W sierpniu byliśmy w Łowiczu, który zainspirował dzieci do stworzenia wielkogabarytowych, niezwykle barwnych prac plastycznych oraz tradycyjnych wycinanek.

Odwiedzając Kraków zatrzymaliśmy się w Smoczej Jamie, gdzie każdy wykonał własnego smoka, a następnie uczestnicy stali się małymi architektami, którzy zaprojektowali krakowskie kamieniczki. Ostatnie zajęcia wakacyjne były połączeniem dobrej zabawy i umiejętności praktycznych. Dzieci poznały Katowice, a przy okazji tradycyjną kuchnię śląską. Wybraliśmy się do Karczmy Austeria, gdzie Pani Basia pokazała jak robić kluski śląskie. Dziękujemy dzieciom za udział w wakacyjnych podróżach po Polsce.

Specjalne podziękowania kierujemy do Właścicieli Karczmy Austeria za przeprowadzenie zajęć kulinarnych dla dzieci.

uczestnicy wakacyjnych podróży po Polsce