Ksero i wydruki

Opłaty za usługi kserograficzne i wydruki komputerowe:

  • odbitka, wydruk jednostronny formatu A4 – 0,50 zł
  • odbitka, wydruk dwustronny formatu A4  – 0,70 zł
  • odbitka, wydruk jednostronny formatu A3 – 1,00 zł
  • odbitka, wydruk dwustronny formatu A3 – 1,50 zł
  • odbitka, wydruk z elementami grafiki – 1,00 zł – 5,00 zł

Opłaty za skanowanie dokumentów:

– jedna strona formatu A4 – 0,50 zł

Dostęp do internetu

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sławkowie istnieje możliwość bezpłatnego korzystania z Internetu. Do dyspozycji użytkowników jest skaner, ksero oraz drukarka. Użytkownicy mają też  możliwość nagrania wyszukanych informacji na płyty CD oraz inne nośniki np. typu pendrive.

Audiobooki

AUDIOBOOK – Książka mówiona w bibliotece

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom czytelników oraz rozwojowi technologicznemu, Miejska Biblioteka Publiczna w Sławkowie zachęca wszystkich do bezpłatnego wypożyczania książek AUDIO ? nagranych na płytach CD (w tym teksty zapisane w formacie mp3).  Książka mówiona to nagranie dźwiękowe, które zawiera tekst publikacji książkowej, nagrany przez lektora. Książki mówione są doskonałe do słuchania w podróży, podczas ćwiczeń, stania w korkach itp. Szczególnie jednak są one pomocne dla osób starszych, mających problem z tradycyjnym czytaniem oraz chorych i niepełnosprawnych.
ZAPRASZAMY!

Książka na telefon

Miejska Biblioteka Publiczna w Sławkowie zaprasza
do korzystania z usługi

„Książka na telefon”

Z usługi mogą korzystać osoby niepełnosprawne, chore oraz starsi mieszkańcy Sławkowa, czyli wszyscy ci, którzy lubią czytać, ale z różnych przyczyn mają utrudniony dostęp do literatury.
Usługa ta nie obejmuje jednak książek z księgozbioru podręcznego, podręczników akademickich oraz bieżących numerów czasopism.
Zamówienia można składać pod numerem telefonu: (32) 29 31 216.
Zapraszamy!