Konkurs z kryminałem w roli głównej

plakat promujący konkurs z kryminałem na fanpegu Biblioteki. Wiemy, że wśród naszych Czytelników mamy wielu fanów kryminałów. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać wspaniałe książki! Przez trzy dni będziemy zamieszczać trzy zagadki. Startujemy 8 marca! Aby wziąć udział w naszej zabawie, wystarczy w komentarzu podać autora i tytuł a książka jest Wasza! Kto pierwszy ten lepszy!  Powodzenia!

Wiemy, że wśród naszych Czytelników mamy wielu fanów kryminałów. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać wspaniałe książki! Przez trzy dni będziemy zamieszczać trzy zagadki na fanpagu Biblioteki. Startujemy 8 marca!

Powodzenia!