Książki online dla każdego

with Brak komentarzy

plakat promujący książki online dla każdego

Czytanie stało się jeszcze łatwiejsze. Wystarczy smartfon, żeby nie rozstawać się z ulubioną książką nawet na chwilę.

Miejska Biblioteka Publiczna w Sławkowie umożliwiła swoim Czytelnikom darmowy dostęp do 3 serwisów: Legimi, IBUK Libra oraz ebookpoint BIBLIO. Zachęcamy do korzystania z internetowych platform, na których znajdziemy ebooki, audiobooki oraz kursy. Bezpłatny dostęp można uzyskać w naszej Bibliotece, wystarczy być zarejestrowanym czytelnikiem i odebrać kod.
W każdym miesiącu kalendarzowym wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy do Biblioteki!

Nasza Biblioteka umożliwia darmowy dostęp do ponad 5259 ebooków w serwisie IBUK Libra. Znaczna część księgozbioru przeznaczona jest dla studentów i pracowników naukowych. Wśród ebooków znajdują się publikacje z zakresu literatury pięknej, literatury faktu, literatury dla dzieci i młodzieży, a także poradniki i słowniki. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez przeglądarkę internetową.
Drugim darmowym serwisem dostępnym w naszej Bibliotece jest serwis Legimi.
Serwis oferuje przede wszystkim bogaty wybór beletrystyki (kilkadziesiąt tysięcy tytułów). Oferta uzupełniana jest na bieżąco nowościami wydawniczymi. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez aplikację mobilną, w tym na wybranych czytnikach (nie jest dostępny na Kindle).
Kolejnym serwisem jest Ebookpoint BIBLIO, zawierający bogaty wybór literatury pięknej, a także wydawnictwa grupy wydawniczej Helion, w tym cenione i popularne tytuły z dziedziny informatyki i dziedzin pokrewnych. Udostępniane są ebooki, audiobooki oraz e-kursy. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez przeglądarkę internetową.

Dostęp uzyskano w ramach zadania „Książki online dla każdego”. Zadanie finansowane w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.