Odwiedziny dzieci z Klubu Dziecięcego „Maluszkowo”

Ogólnopolski Tydzień Bibliotek zakończył się wyjątkowo! Po raz pierwszy w progi Biblioteki zawitały dzieci z Klubu Dziecięcego ?Maluszkowo?. Mali czytelnicy poznali, gdzie w naszej Bibliotece znajdują się książeczki dla najmłodszych. Z dużym skupieniem obejrzeli Teatrzyk Kamishibai o małych, zielonych groszkach. Wspólna zabawa do piosenki ?Wiosenny deszczyk? wywołała na twarzach dzieci uśmiech i zadowolenie.

Zapraszamy do nas jak najczęściej. Biblioteka, to takie magiczne miejsce, w którym każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie!